Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Ropogós marhahúsos taco glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 10 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Más meat összehasonlítva Ropogós marhahúsos taco glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Ropogós marhahúsos taco mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 210 kcal |
| Szénhidrátok | 18g |
| Cukrok (összesen) | 2g |
| Természetes | 1.5g |
| Hozzáadott | 0.5g |
| Rost | 2.5g |
| Vízoldható | 0.8g |
| Vízoldhatatlan | 1.8g |
| Fehérje | 10g |
| Zsír | 11g |
| Telített | 4g |
| Telítetlen | 6g |
| Nátrium | 420mg |
Ropogós marhahúsos taco glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 10 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Ropogós marhahúsos taco közepes glikémiás indexű (55). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Ropogós marhahúsos taco glikémiás terhelése 100g-onként 10, ami mérsékelt hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →