Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Relish glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 11 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Más vegetables összehasonlítva Relish glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Relish mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 80 kcal |
| Szénhidrátok | 20g |
| Cukrok (összesen) | 16g |
| Természetes | 4.0g |
| Hozzáadott | 12g |
| Rost | 1.2g |
| Vízoldható | 0.4g |
| Vízoldhatatlan | 0.8g |
| Fehérje | 0.5g |
| Zsír | 0.2g |
| Telített | 0g |
| Telítetlen | 0.1g |
| Nátrium | 900mg |
Relish glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 11 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Relish közepes glikémiás indexű (55). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Relish glikémiás terhelése 100g-onként 11, ami mérsékelt hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →