Bogyós gyümölcslé shot

Bogyós gyümölcslé shot

GI 40 · Alacsony GL 4 · Alacsony Score 7/10

Logi · Inzulinrezisztencia kezelése

Csökkentse vércukrát okosabb ételválasztással

Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.

Folytatás a weben →
Logi app — nutrition label screen Logi app — food index screen Logi app — ingredients screen

Bogyós gyümölcslé shot glikémiás indexe 40, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 4 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.

Más beverages összehasonlítva Bogyós gyümölcslé shot glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.

Bogyós gyümölcslé shot jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.

Glikémiás Index 40
Alacsony GI
Legjobb vércukorkontrollhoz
Glikémiás Terhelés 4
Alacsony GL
Minimális hatás a vércukorra
45
Kalória
10g
Szénhidrátok
0.5g
Fehérje
0.2g
Zsír

Logi Pontszám: 7/10

Miért ez a pontszám?

  • Alacsony glikémiás terhelés
  • Hozzáadott cukor nélkül
  • Alacsony feldolgozottsági szint
  • Mérsékelt természetes cukortartalom
  • Alacsony fehérjetartalom
  • Alacsony rosttartalom

Feldolgozottság szintje

55%
Mérsékelt

Tápértékek (100g-onként)

Kalória45 kcal
Szénhidrátok10g
Cukrok (összesen)8.5g
Természetes8.5g
Hozzáadott0g
Rost1.2g
Vízoldható0.4g
Vízoldhatatlan0.8g
Fehérje0.5g
Zsír0.2g
Telített0g
Telítetlen0.2g
Nátrium2mg

Gyakran ismételt kérdések

Mi a Bogyós gyümölcslé shot glikémiás indexe?

Bogyós gyümölcslé shot glikémiás indexe 40, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 4 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.

Megfelelő-e a Bogyós gyümölcslé shot inzulinrezisztenciában szenvedők számára?

Bogyós gyümölcslé shot alacsony glikémiás indexű (40), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.

Hogyan hat a Bogyós gyümölcslé shot a vércukorra?

Bogyós gyümölcslé shot glikémiás terhelése 100g-onként 4, ami minimális hatást jelent a vércukorra.

Logi · Inzulinrezisztencia kezelése

Csökkentse vércukrát okosabb ételválasztással

Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.

Folytatás a weben →
Logi app — nutrition label screen Logi app — food index screen Logi app — ingredients screen
← Vissza a főoldalra

Kapcsolódó élelmiszerek

Vaníliás chai tea Frissen főzött feketekávé kevés tejszínnel Frissen főzött feketekávé ízesítetlen kollagénpeptidekkel Főzött fekete tea Fekete ribizli lé Vérnarancslé Friss bogyós kefirital Bourbon whiskey
Food diary cheat sheet

Ingyenes PDF — 3 oldal

Heti étkezési naplód

Kövesd az étkezéseket, a glikémiás terhelést és a hangulatot. 3 hét alatt felismered a mintákat.

Nincs spam. Bármikor leiratkozhatsz.