Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →
Vimto bez dodatnog šećera dvostruko koncentrirani sirup ima glikemijski indeks 5, što ga svrstava u hranu s niskim GI. S glikemijskim opterećenjem 0 na 100g, ima minimalan utjecaj na šećer u krvi.
U usporedbi s ostalim beverages, Vimto bez dodatnog šećera dvostruko koncentrirani sirup rangira se među najnižima po glikemijskom indeksu.
Vimto bez dodatnog šećera dvostruko koncentrirani sirup je dobar izbor za osobe koje kontroliraju šećer u krvi, inzulinsku rezistenciju ili prate dijetu s niskim GI.
Zašto ova ocjena?
| Kalorije | 5 kcal |
| Ugljikohidrati | 1.2g |
| Šećeri (ukupno) | 0.2g |
| Prirodni | 0.2g |
| Dodani | 0g |
| Vlakna | 0g |
| Topiva | 0g |
| Netopiva | 0g |
| Proteini | 0g |
| Masti | 0g |
| Zasićene | 0g |
| Nezasićene | 0g |
| Natrij | 10mg |
Vimto bez dodatnog šećera dvostruko koncentrirani sirup ima glikemijski indeks 5, što ga svrstava u hranu s niskim GI. S glikemijskim opterećenjem 0 na 100g, ima minimalan utjecaj na šećer u krvi.
Vimto bez dodatnog šećera dvostruko koncentrirani sirup ima nizak glikemijski indeks (5), što ga čini dobrim izborom za osobe s inzulinskom rezistencijom.
Vimto bez dodatnog šećera dvostruko koncentrirani sirup ima glikemijsko opterećenje 0 na 100g, što ukazuje na minimalan utjecaj na razinu šećera u krvi.
Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →