sredstvo za dizanje s niskim udjelom natrija

sredstvo za dizanje s niskim udjelom natrija

Nema glikemijskog indeksa4/10

Glikemijski indeks još nije izmjeren

46.9 g ugljikohidrata na 100 g
Logi ocjena 4/10
  • Vrlo nizak sadržaj natrija
  • Prerađeni kemijski sastojak

sredstvo za dizanje s niskim udjelom natrija još nema izmjeren glikemijski indeks. Sadrži 46.9 g ugljikohidrata na 100 g.

Ažurirano 12. lis 2025. · Izvori: USDA FoodData Central #172805 , Logi Nutrition tim · Nije medicinski savjet · Prijavi grešku

Oblici prašak za pecivo (domaći, s smanjenim natrijem)

Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom

Smanjite šećer u krvi pametnijim izborom hrane

sredstvo za dizanje s niskim udjelom natrija je jedna od 11.139 namirnica koje Logi ocjenjuje kada fotografirate obrok — s porcijom.

Nastavi na webu
Logi app, food index screen

Nutritivne vrijednosti (na 100g)

97
Kalorije
46.9 g
Ugljikohidrati
0.1 g
Proteini
0.4 g
Masti
na 100g
Kalorije97 kcal
Ugljikohidrati46.9 g
Šećeri (ukupno)0 g
Prirodni0 g
Dodani0 g
Vlakna2.2 g
Topiva0.7 g
Netopiva1.5 g
Proteini0.1 g
Masti0.4 g
Zasićene0 g
Nezasićene0 g
Natrij100 mg

Stupanj prerade

75%
Visoko prerađen
Zašto ova ocjena?
  • Vrlo nizak sadržaj natrija
  • Bez dodatih šećera
  • Prerađeni kemijski sastojak
  • Bez vlakana ili proteina
  • Minimalna nutritivna vrijednost

Alergeni

Nema navedenih EU-14 alergena

Recepti s niskim GI na Logi Food Coach

Često postavljana pitanja

Koji je glikemijski indeks sredstvo za dizanje s niskim udjelom natrija?

Glikemijski indeks za sredstvo za dizanje s niskim udjelom natrija još nije izmjeren. Sadrži 46.9 g ugljikohidrata na 100 g.

Je li sredstvo za dizanje s niskim udjelom natrija prikladan za osobe s inzulinskom rezistencijom?

Glikemijski indeks za sredstvo za dizanje s niskim udjelom natrija nije izmjeren. Uz 46.9 g ugljikohidrata na 100 g, pripazite na veličinu porcije.

Provjeri sredstvo za dizanje s niskim udjelom natrija u Logi aplikaciji, s vašom porcijom.

Food diary cheat sheet

Besplatan PDF — 3 str.

Tvoj tjedni dnevnik prehrane

Bilježi obroke, glikemijsko opterećenje i raspoloženje. Uoči obrasce za 3 tjedna.

Bez spama. Odjavi se kad želiš.