Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Teplá voda s čerstvou citronovou šťávou má glykemický index 0, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 0 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními beverages se Teplá voda s čerstvou citronovou šťávou řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Teplá voda s čerstvou citronovou šťávou je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 3 kcal |
| Sacharidy | 0.9g |
| Cukry (celkem) | 0.3g |
| Přirozené | 0.3g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 0.1g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bílkoviny | 0.1g |
| Tuky | 0g |
| Nasycené | 0g |
| Nenasycené | 0g |
| Sodík | 1mg |
Teplá voda s čerstvou citronovou šťávou má glykemický index 0, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 0 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Teplá voda s čerstvou citronovou šťávou má nízký glykemický index (0), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Teplá voda s čerstvou citronovou šťávou má glykemickou zátěž 0 na 100g, což znamená minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →