Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Syrový daikon ředkev má glykemický index 15, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 1 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními vegetables se Syrový daikon ředkev řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Syrový daikon ředkev je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 18 kcal |
| Sacharidy | 4.1g |
| Cukry (celkem) | 2.5g |
| Přirozené | 2.5g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 1.6g |
| Rozpustná | 0.4g |
| Nerozpustná | 1.2g |
| Bílkoviny | 0.6g |
| Tuky | 0.1g |
| Nasycené | 0g |
| Nenasycené | 0.1g |
| Sodík | 21mg |
Syrový daikon ředkev má glykemický index 15, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 1 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Syrový daikon ředkev má nízký glykemický index (15), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Syrový daikon ředkev má glykemickou zátěž 1 na 100g, což znamená minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →