Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Sýrové tyčinky v horkovzdušné fritéze má glykemický index 50, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 11 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními dairy se Sýrové tyčinky v horkovzdušné fritéze řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Sýrové tyčinky v horkovzdušné fritéze je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 320 kcal |
| Sacharidy | 22g |
| Cukry (celkem) | 2g |
| Přirozené | 1.0g |
| Přidané | 1g |
| Vláknina | 1.5g |
| Rozpustná | 0.5g |
| Nerozpustná | 1g |
| Bílkoviny | 14g |
| Tuky | 19g |
| Nasycené | 9g |
| Nenasycené | 8g |
| Sodík | 700mg |
Sýrové tyčinky v horkovzdušné fritéze má glykemický index 50, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 11 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Sýrové tyčinky v horkovzdušné fritéze má nízký glykemický index (50), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Sýrové tyčinky v horkovzdušné fritéze má glykemickou zátěž 11 na 100g, což znamená mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →