Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Ovocný mousse má glykemický index 50, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 8 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními sweets se Ovocný mousse řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Ovocný mousse je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 70 kcal |
| Sacharidy | 16g |
| Cukry (celkem) | 13g |
| Přirozené | 11.0g |
| Přidané | 2g |
| Vláknina | 1.5g |
| Rozpustná | 0.5g |
| Nerozpustná | 1g |
| Bílkoviny | 0.5g |
| Tuky | 0.2g |
| Nasycené | 0g |
| Nenasycené | 0.1g |
| Sodík | 5mg |
Ovocný mousse má glykemický index 50, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 8 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Ovocný mousse má nízký glykemický index (50), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Ovocný mousse má glykemickou zátěž 8 na 100g, což znamená minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →