Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi — żebyś jadł lepiej bez zgadywania.
Zacznij za darmo →
proszek do przygotowania koktajlu odchudzającego ma indeks glikemiczny 55, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 22 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii other, proszek do przygotowania koktajlu odchudzającego plasuje się powyżej średniej pod względem indeksu glikemicznego.
proszek do przygotowania koktajlu odchudzającego jest odpowiedni w umiarkowanych ilościach dla osób monitorujących poziom cukru we krwi.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 370 kcal |
| Węglowodany | 40g |
| Cukry (wszystkie) | 18g |
| Naturalne | 6.0g |
| Dodane | 12g |
| Błonnik | 7g |
| Rozpuszczalny | 2.1g |
| Nierozpuszczalny | 4.9g |
| Białko | 35g |
| Tłuszcze | 6g |
| Nasycone | 1.5g |
| Nienasycone | 4.5g |
| Sód | 400mg |
proszek do przygotowania koktajlu odchudzającego ma indeks glikemiczny 55, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 22 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
proszek do przygotowania koktajlu odchudzającego ma umiarkowany indeks glikemiczny (55). Osoby z insulinoopornością mogą go spożywać z umiarem, najlepiej w połączeniu z białkiem lub zdrowymi tłuszczami.
proszek do przygotowania koktajlu odchudzającego ma ładunek glikemiczny 22 na 100g, co oznacza znaczący wpływ na poziom cukru we krwi. Ładunek glikemiczny uwzględnia zarówno jakość, jak i ilość węglowodanów.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi — żebyś jadł lepiej bez zgadywania.
Zacznij za darmo →