Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi — żebyś jadł lepiej bez zgadywania.
Zacznij za darmo →
Porcja standardowa ma indeks glikemiczny 60, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 15 na 100g, ma umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii other, Porcja standardowa plasuje się powyżej średniej pod względem indeksu glikemicznego.
Porcja standardowa jest odpowiedni w umiarkowanych ilościach dla osób monitorujących poziom cukru we krwi.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 180 kcal |
| Węglowodany | 25g |
| Cukry (wszystkie) | 4g |
| Naturalne | 2.0g |
| Dodane | 2g |
| Błonnik | 2g |
| Rozpuszczalny | 0.6g |
| Nierozpuszczalny | 1.4g |
| Białko | 6g |
| Tłuszcze | 6g |
| Nasycone | 2g |
| Nienasycone | 4g |
| Sód | 350mg |
Porcja standardowa ma indeks glikemiczny 60, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 15 na 100g, ma umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
Porcja standardowa ma umiarkowany indeks glikemiczny (60). Osoby z insulinoopornością mogą go spożywać z umiarem, najlepiej w połączeniu z białkiem lub zdrowymi tłuszczami.
Porcja standardowa ma ładunek glikemiczny 15 na 100g, co oznacza umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi. Ładunek glikemiczny uwzględnia zarówno jakość, jak i ilość węglowodanów.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi — żebyś jadł lepiej bez zgadywania.
Zacznij za darmo →