Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi — żebyś jadł lepiej bez zgadywania.
Zacznij za darmo →
Polewa z żurawiną i orzechami włoskimi ma indeks glikemiczny 55, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 22 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii other, Polewa z żurawiną i orzechami włoskimi plasuje się powyżej średniej pod względem indeksu glikemicznego.
Polewa z żurawiną i orzechami włoskimi jest odpowiedni w umiarkowanych ilościach dla osób monitorujących poziom cukru we krwi.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 420 kcal |
| Węglowodany | 50g |
| Cukry (wszystkie) | 38g |
| Naturalne | 13.0g |
| Dodane | 25g |
| Błonnik | 5g |
| Rozpuszczalny | 1.5g |
| Nierozpuszczalny | 3.5g |
| Białko | 6g |
| Tłuszcze | 22g |
| Nasycone | 2g |
| Nienasycone | 18g |
| Sód | 5mg |
Polewa z żurawiną i orzechami włoskimi ma indeks glikemiczny 55, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 22 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Polewa z żurawiną i orzechami włoskimi ma umiarkowany indeks glikemiczny (55). Osoby z insulinoopornością mogą go spożywać z umiarem, najlepiej w połączeniu z białkiem lub zdrowymi tłuszczami.
Polewa z żurawiną i orzechami włoskimi ma ładunek glikemiczny 22 na 100g, co oznacza znaczący wpływ na poziom cukru we krwi. Ładunek glikemiczny uwzględnia zarówno jakość, jak i ilość węglowodanów.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi — żebyś jadł lepiej bez zgadywania.
Zacznij za darmo →