Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi — żebyś jadł lepiej bez zgadywania.
Zacznij za darmo →
Nasiona kolendry ma indeks glikemiczny 35, co klasyfikuje go jako produkt o niskim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 5 na 100g, ma minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii other, Nasiona kolendry plasuje się wśród najniższych pod względem indeksu glikemicznego.
Nasiona kolendry to dobry wybór dla osób kontrolujących poziom cukru we krwi, z insulinoopornością lub stosujących dietę o niskim IG.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 298 kcal |
| Węglowodany | 54.99g |
| Cukry (wszystkie) | 0.87g |
| Naturalne | 0.9g |
| Dodane | 0g |
| Błonnik | 41.9g |
| Rozpuszczalny | 12.57g |
| Nierozpuszczalny | 29.33g |
| Białko | 12.37g |
| Tłuszcze | 17.77g |
| Nasycone | 0.99g |
| Nienasycone | 16.78g |
| Sód | 35mg |
Nasiona kolendry ma indeks glikemiczny 35, co klasyfikuje go jako produkt o niskim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 5 na 100g, ma minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
Nasiona kolendry ma niski indeks glikemiczny (35), co czyni go dobrą opcją dla osób z insulinoopornością. Powoduje powolny, stopniowy wzrost poziomu cukru we krwi.
Nasiona kolendry ma ładunek glikemiczny 5 na 100g, co oznacza minimalny wpływ na poziom cukru we krwi. Ładunek glikemiczny uwzględnia zarówno jakość, jak i ilość węglowodanów.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi — żebyś jadł lepiej bez zgadywania.
Zacznij za darmo →