Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi — żebyś jadł lepiej bez zgadywania.
Zacznij za darmo →
Lody maraş ma indeks glikemiczny 55, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 18 na 100g, ma umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii sweets, Lody maraş plasuje się powyżej średniej pod względem indeksu glikemicznego.
Lody maraş jest odpowiedni w umiarkowanych ilościach dla osób monitorujących poziom cukru we krwi.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 210 kcal |
| Węglowodany | 32g |
| Cukry (wszystkie) | 28g |
| Naturalne | 8.0g |
| Dodane | 20g |
| Błonnik | 0.2g |
| Rozpuszczalny | 0.1g |
| Nierozpuszczalny | 0.1g |
| Białko | 4g |
| Tłuszcze | 7g |
| Nasycone | 4.5g |
| Nienasycone | 2.5g |
| Sód | 60mg |
Lody maraş ma indeks glikemiczny 55, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 18 na 100g, ma umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
Lody maraş ma umiarkowany indeks glikemiczny (55). Osoby z insulinoopornością mogą go spożywać z umiarem, najlepiej w połączeniu z białkiem lub zdrowymi tłuszczami.
Lody maraş ma ładunek glikemiczny 18 na 100g, co oznacza umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi. Ładunek glikemiczny uwzględnia zarówno jakość, jak i ilość węglowodanów.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi — żebyś jadł lepiej bez zgadywania.
Zacznij za darmo →