Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi — żebyś jadł lepiej bez zgadywania.
Zacznij za darmo →
Burger big mac ma indeks glikemiczny 55, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 11 na 100g, ma umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii meat, Burger big mac plasuje się powyżej średniej pod względem indeksu glikemicznego.
Burger big mac jest odpowiedni w umiarkowanych ilościach dla osób monitorujących poziom cukru we krwi.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 257 kcal |
| Węglowodany | 20.6g |
| Cukry (wszystkie) | 4.1g |
| Naturalne | 0.6g |
| Dodane | 3.5g |
| Błonnik | 1.6g |
| Rozpuszczalny | 0.4g |
| Nierozpuszczalny | 1.2g |
| Białko | 11.8g |
| Tłuszcze | 15.3g |
| Nasycone | 5.1g |
| Nienasycone | 7.2g |
| Sód | 540mg |
Burger big mac ma indeks glikemiczny 55, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 11 na 100g, ma umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
Burger big mac ma umiarkowany indeks glikemiczny (55). Osoby z insulinoopornością mogą go spożywać z umiarem, najlepiej w połączeniu z białkiem lub zdrowymi tłuszczami.
Burger big mac ma ładunek glikemiczny 11 na 100g, co oznacza umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi. Ładunek glikemiczny uwzględnia zarówno jakość, jak i ilość węglowodanów.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi — żebyś jadł lepiej bez zgadywania.
Zacznij za darmo →