Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi — żebyś jadł lepiej bez zgadywania.
Zacznij za darmo →
Brązowy cukier ma indeks glikemiczny 64, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 62 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii sweets, Brązowy cukier plasuje się powyżej średniej pod względem indeksu glikemicznego.
Brązowy cukier jest odpowiedni w umiarkowanych ilościach dla osób monitorujących poziom cukru we krwi.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 380 kcal |
| Węglowodany | 98.1g |
| Cukry (wszystkie) | 97g |
| Naturalne | 0.0g |
| Dodane | 97g |
| Błonnik | 0g |
| Rozpuszczalny | 0g |
| Nierozpuszczalny | 0g |
| Białko | 0g |
| Tłuszcze | 0g |
| Nasycone | 0g |
| Nienasycone | 0g |
| Sód | 28mg |
Brązowy cukier ma indeks glikemiczny 64, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 62 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Brązowy cukier ma umiarkowany indeks glikemiczny (64). Osoby z insulinoopornością mogą go spożywać z umiarem, najlepiej w połączeniu z białkiem lub zdrowymi tłuszczami.
Brązowy cukier ma ładunek glikemiczny 62 na 100g, co oznacza znaczący wpływ na poziom cukru we krwi. Ładunek glikemiczny uwzględnia zarówno jakość, jak i ilość węglowodanów.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi — żebyś jadł lepiej bez zgadywania.
Zacznij za darmo →